در حال نمایش 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

تناسب اندام و سلامتی همواره یکی از چالش‌های زندگی همه آدم‌ها بودهاست. به همین دلیل اکثر افراد برای به دست آوردن سلامت بدن و همچنین تناسب اندام به ورزش کردن روی آورده‌اند. اما یکی از مشکلات پیش رو این است که همه ما امکان رفتن به باشگاه و استفاده از وسایل باشگاهی را نداریم به همین دلیل به ورزش‌های خانگی روی می‌آوریم، اما به نتیجه مطلوب و دلخواه خود نمی‌رسیم. بنابراین باید به فکر چاره‌ای دیگر باشیم.

 

بهترین راه‌حل این است که مقداری از لوازم ورزشی را که در خانه نیز قابل استفاده هستند تهیه کرده و به کمک آنها ورزش را شروع کنیم. در متن زیر اطلاعاتی در رابطه با اهمیت و مزایای استفاده از دستگاه بدنسازی خانگی و لوازم ورزشی خانگی برای شما فراهم شده است و در ادامه راهنمای انتخاب مناسب ترین وسیله برای شما نیز آورده شده است.

 

اهمیت لوازم ورزشی خانگی

اهمیت دستگاه بدنسازی خانگی

ورزش به همان اندازه که مفید است اگر به درستی انجام نشود می‌تواند مضر و آسیب رسان باشد. بنابراین اگر در خانه ورزش می‌کنیم باید حرکات ورزشی خود را با دقت بیشتری انجام دهیم، تا مبادا به بدن ما آسیبی وارد نشود.به منظور انجام حرکات حرفه‌ای می توانیم از دستگاه بدنسازی خانگی و لوازم ورزشی خانگی استفاده کنیم.

 

باشگاه خانگی به مجموعه‌ای از دستگاه‌ها و تجهیزات گفته می‌شود که شما را برای انجام حرکات مختلف ورزشی در یک مکان، کمک می‌کند. به دستگاه بدنسازی خانگی ، مولتی جیم هم گفته می‌شود. این دستگاه‌ها طوری طراحی شدند که داخل فضاهای کوچک، مانند اتاق، گاراژ یا انباری جا شوند. در نتیجه امکان ورزش در خانه را فراهم می‌کنند.

 

یکی از مزایای این لوازم این است که به ما کمک می‌کنند تا حرکات را به خوبی و بدون نقص انجام دهیم. علاوه بر آن به ما کمک می‌کننددر همان بازه زمانی، مقدار بیشتری کالری مصرف کنیم و سریع‌تر به وزن ایده‌آل خود برسیم. علاوه بر تاثیری که ورزش بر جسم ما می‌گذارد، باعث کاهش استرس و نشاط بخشیدن نیز می‌شود. در نتیجه هم به سلامت جسمی و هم روحی دست پیدا می‌کنیم.

 

 مزایای بدنسازی خانگی

 • صرفه جویی در وقت: علاوه بر اینکه زمانی که صرف رفت و آمد به باشگاه می‌کنید حذف می‌شود. در عوض همان وقت را می‌توانید صرف استفاده از دستگاه بدنسازی خانگی خود کنید. در این حالت ساعات بیشتری را طی شبانه روز، به ورزش می‌پردازید.
 • صرفه جویی در هزینه: خیلی راحت می‌توانید فقط با یک بار خرید لوازم بدنسازی خانگی و پرداخت هزینه‌های آن از پرداخت ماهانه شهریه باشگاه معاف شوید.
 • بهداشت بیشتر: نمی‌توان به بهداشت و پاکیزگی مکان‌های عمومی همچون باشگاه، به دلیل حضور متعدد افراد، اطمینان کرد. هرچقدر که کار‌های نظافت آن با دقت انجام شود، باز هم احتمال آلودگی وجود دارد. دستگاه بدنسازی خانگی در اختیار خودتان است و می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.
 • تمرکز بیشتر: وجود همهمه و سر و صدا مانع تمرکز می‌شود، و چنانچه شما شخصی هستید که برای ورزش کردن به تمرکز و دقت حواس نیاز دارید، خانه برای شما مکان مناسب‌تری است.
 • داشتن حریم خصوصی: برخی افراد در مکان‌های عمومی احساس راحتی ندارند و همواره علاقه‌مند به حفظ حریم خصوصی خود هستند. برای این افراد ورزش کردن در خانه بهتر است.
 • انتخاب لوازم و تجهیزات: انتخاب با شماست که کدام یک از لوازم ورزشی خانگی را انتخاب و خریداری کنید، و نیاز نیست برای استفاده از یک دستگاه منتظر باشید تا برنامه نفر قبلی تمام شود. و متناسب با توانایی خود، می‌توانید هر وسیله‌ای را دوست دارید انتخاب کنید.
 • تنوع بیشتر در نوع ورزش: با دیدن ویدئو‌های ورزشی که در سایت‌های مختلف وجود دارد، می‌توانید مربی و ورزش مورد نظر خود را انتخاب و با آن تمرین کنید.
 • ورزش کردن متناسب با سرعت و توانایی بدن خودتان: اگر تازه کار و یا حرفه‌ای هستید قدرت بدنی و سرعت شما متناسب با مدت زمانی است که تمرین را شروع کرده‌اید، و در باشگاه با مشکل هماهنگی با سایر افراد مواجه خواهید شد. با استفاده از دستگاه بدنسازی خانگی، این مشکل را نخواهید داشت.
 • فضایی راحت‌تر: بدون شک، خانه برای هر کسی امن‌ترین و راحت‌ترین مکان است و شما با خاطری آسوده می‌توانید به تمرینات ورزشی خود در خانه مشغول شوید.
 • افزایش ورزش‌های خانوادگی: ورزش کردن شما در خانه باعث می‌شود که سایر افراد خانواده نیز، به ورزش کردن ترغیب شوند.

 

انواع دستگاه بدنسازی خانگی

دستگاه بدنسازی خانگی این امکان را فراهم کرده تا ورزش در خانه را به طور حرفه‌ای تر انجام دهیم. این دستگاه‌ها مشکل وابستگی به باشگاه ورزشی را برای داشتن اندام ایده‌آل، برطرف کردند. از انواع دستگاه بدنسازی خانگی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

 • دستگاه شکم ریلی
 • دستگاه فیله کمر تاشو
 • دستگاه کششی وزنه آزاد
 • دستگاه مولتی جیم
 • میز پرس سینه چند کاره
 • نیمکت مدرج خانگی

 

دستگاه شکم ریلی

دستگاه شکم ریلی خانگی H007

دستگاه شکم ریلی خانگی H007

این نوع دستگاه تندرستی خانگی، هم برای افراد حرفه‌ای، و هم افراد آماتور مناسب است.هدف این دستگاه تقویت ماهیچه‌های بالاتنه و چربی سوزی شکم، پهلو و بالا تنه است.

 

دستگاه فیله کمر تاشو

دستگاه بدنسازی فیله کمر 45 درجه مدل 118

دستگاه بدنسازی فیله کمر 45 درجه مدل 118

هدف اصلی این دستگاه بدنسازی، تقویت عضله پایین کمر ( راست کننده ستون فقرات) است. این عضله از بالا تنه محافظت می‌کند و به صاف نگه داشتن پشت بدن کمک می‌کنند.

 

دستگاه کششی وزنه آزاد

خريد دستگاه بدنسازی خانگی چند کاره

همانطور که از اسم آن پیداست، وزنه دلخواه به این دستگاه وصل می‌شود. حرکات کششی‌ای که با این دستگاه انجام می‌شود به تقویت عضلاتی مانند زیربغل، جلو بازو، پشت بازو و … کمک می کند.

 

دستگاه مولتی جیم

دستگاه مولتی جیم خانگی H001

دستگاه مولتی جیم خانگی H001

یکی از دستگاه‌های چند کاره است. انواع مختلفی دارد که امکان انجام حرکات متفاوتی را می دهد.

 

میز پرس سینه چند کاره

میز پرس سینه چند کاره

این دستگاه تاشو است، همین باعث شده فضای کمی را اشغال کند و در مواقعی که استفاده ندارد، خیلی راحت در گوشه‌ای نگهداری شود. حرکات مختلفی مانند بالاسینه، قفسه فلای، سرشانه و … را می‌توان با آن انجام داد.

 

نیمکت مدرج خانگی

نیمکت مدرج خانگی

اغلب قابلیت تنظیم شیب را دارند. برای تقویت و چربی سوزی عضلات شکمی بسیار انتخاب مناسبی هستند.

 

مزایای دستگاه بدنسازی خانگی

استفاده از دستگاه بدنسازی خانگی، مزایایی دارد که به ورزش در سالن‌های ورزشی می‌چربد. از جمله می‌توان به

 

 1. متناسب با نیاز و ویژگی های جسمانی افراد خانواده (قد، وزن) تهیه می‌شود.
 2. با توجه به اینکه تنها چند فرد خاص از آن استفاده می‌کنند، عمر مفید دستگاه بیشتر می‌شود.
 3. جز وسایل شخصی محسوب می‌شود، در نتیجه می‌توانید از نظر بهداشتی مطابق استانداردهای خود، از آن نگهدای کنید.
 4. زمان استفاده از آن محدودیت ندارد‌ در نتیجه زمان ورزش در برنامه روزانه را منعطف می‌کند.

 

اشاره کرد.

 

قیمت دستگاه بدنسازی خانگی

همانطور که پیش‌تر توضیح داده شد، دستگاه بدنسازی خانگی انواع مختلفی دارد. قیمت آنها بر اساس امکاناتی که دارد بسیار متفاوت است. عوامل زیر در تعیین قیمت آن دخیل هستند.

 

 • برند دستگاه
 • کیفیت مواد استفاده شده در تشک‌های دستگاه
 • ضخامت و جنس قطعات فلزی دستگاه
 • مقدار تحمل وزن

 

خرید دستگاه بدنسازی خانگی چندکاره

تنوع بالای دستگاه بدنسازی خانگی چندکاره، باعث می‌شود انتخاب نوع مناسب بسیار سخت و گیج کننده شود. در صورتیکه اطلاعات کافی از کاربرد و نوع آنها نداشته باشید، احتمالا از خرید آن منصرف خواهید شد. چرا که هر شخص تمایل دارد با پرداخت یک بار هزینه، مناسب ترین دستگاه بر اساس نیاز خود را تهیه کند.

 

شرکت تن‌آسا با سابقه ده ساله‌ای که دارد، با هدف راحت کردن خرید دستگاه‌های ورزشی، بخش مشاوره فروش محصولات را راه‌اندازی کرده‌است. کارشناسان دلسوز و صبور تن‌آسا جهت راهنمایی کامل و درست در خدمت شما هستند، تا با کمترین هزینه، بهترین دستگاه ورزشی خانگی را تهیه کنید. کافیست با شماره‌های 02166455687 و 02166455701 تماس برقرار کنید.

 

لوازم ورزشی خانگی

با تهیه لوازم ورزشی خانگی، می‌توانید باشگاه منحصر به خودتان را داشته باشید. این کار خصوصا برای افرادی که روی وسیله‌های شخصی خود حساس هستند، مناسب است. با استفاده از این تجهیزات، میزان کالری سوزی بیشتر می‌شود، درنتیجه بازدهی حرکات ورزشی بیشتر می‌شود. همچنین به اصلاح حرکات ورزشی کمک می‌کنند. در ادامه انواع لوازم ورزشی خانگی معرفی خواهند شد.

 

انواع لوازم ورزشی خانگی

تجهیزات ورزشی داخل منزل انواع گوناگونی دارند. هر کدام در مرحله خاصی از ورزش، استفاده می‌شوند. از انواع لوازم ورزشی خانگی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • طناب
 • دمبل
 • فوم رولر
 • توپ پیلاتس یا تناسب اندام
 • رول یا چرخ شکم
 • بند و کش های تی آر ایکس

 

طناب

طناب

شاید طناب وسیله‌ای ساده و ارزان به نظر بیاید؛ اما واقعیت این است که 10 دقیقه طناب زدن، معادل 30 دقیقه نرم دویدن است. بنابراین برای افرادی که به فکر کاهش وزن هستند، بسیار مناسب است. یکی از کاربرد‌های طناب، برای افراد مبتدی است. این افراد می‌توانند با طناب زدن بدن خود را برای حرکات سخت آماده کنند.

 

دمبل

دمبل

دمبل یکی از لوازم ورزشی خانگی محبوب به شمار می‌آید؛ زیرا در مقایسه با هالتر، قیمت ارزان‌تری دارد. علاوه بر آن، حرکات متفاوتی را می‌توان با دمبل انجام داد، که به تقویت بالاتنه کمک می‌کند.

 

فوم رولر

فوم رولر

وسیله‌ای است که بعد از انجام ورزش، برای سرد کردن بدن استفاده می‌شود؛ تا از ابتلا به بدن درد ناشی از ورزش، جلوگیری کند. این وسیله به ریکاوری عضلات کمک شایانی می‌کند. همچنین می‌تواند بعنوان ماساژور عمل کند.

 

توپ پیلاتس یا تناسب اندام

توپ پیلاتس یا تناسب اندام

این توپ برای افرادی مناسب است که از فرم بدن خود، به ویژه ستون فقرات، رضایت ندارند. این توپ به دلیل عدم تعادل، باعث می‌شود که بدن به تعادل و فرم دهی مناسب برسد.

 

رول یا چرخ شکم

رول یا چرخ شکم

یکی از پرکاربردترین وسایل در لوازم ورزشی خانگی است. زیرا باعث از بین رفتن چربی‌های شکم می‌شود. هنگام کار کردن با آن 20عضله در بدن درگیر می‌شود زیرا بسیار هوشمندانه طراحی شده است. در نتیجه برای عضله سازی بسیار مناسب است.

 

بند و کش‌ تی آر ایکس

بند و کش تی آر ایکس

تمرینات تی آر ایکس امروزه طرفداران زیادی دارند. زیرا مقاومت، تعادل و قدرت بدنی را زیاد می‌کنند. برای انجام ورزش‌های تی آر ایکس، کافی است یک پکیج لوازم ورزشی خانگی تی آر ایکس را تهیه کنید.

 

راهنمای انتخاب و خرید لوازم ورزشی خانگی ارزان قیمت

برای خرید لوازم ورزشی خانگی باید به نکات مهمی که در ادامه عنوان می‌شود، توجه کرد.

 

 • استحکام وسایل خریداری شده
 • وزن سبک و ایده‌آل برخی از محصولات
 • خرید وسایل به روز شده
 • خرید محافظ‌های بدن به منظور کاهش آسیب‌ها
 • آسایش و راحتی حین استفاده از وسایل ورزشی

 

علاوه بر نکات گفته شده در رابطه با خرید لوازم ورزشی خانگی ارزان قیمت باید توجه داشته باشیم که از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنیم. اگر برای انتخاب لوازم ورزشی مورد نیاز خود دچار تردید هستید، مشاوران تن‌آسا آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند؛ تا محصول مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

 

دلیل انتخاب تن آسا

تن آسا با داشتن لوازمی با کیفیت و اصالت تضمین شده به همراه گارانتی خریدی مطمئن را به شما هدیه می‌دهد. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت هریک از لوازم ورزشی خانگی یا دستگاه بدنسازی خانگی، کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس برقرار کنید تا از مشاوره رایگان متخصصان تن‌آسا بهره‌مند شوید. با خرید از تن آسا سلامتی و تناسب اندام را به بدن خود هدیه دهید.